Protesten en opkomen voor de rechten van de mens en het individu.
Dat is wat de voorbije dagen ondermeer gebeurde in talrijke grote steden in de USA. Ondermeer te New York City …
Een onderwerp die ons nationale tv nieuws niet haalde … Jammer maar helaas, alhoewel ik weet via een contact die woont en werkt in NYC dat de betoging van zaterdag ll (13.12) héél wat volk op de been bracht.
In het VTM tv nieuws had men het over Chicago met de mededeling dat dik 50.000 mensen hadden deelgenomen aan deze mars. Geen woord over de andere plaatsen waar op hetzelfde moment eveneens betoogt werd.
Mijn contact uit NYC plaatste op haar FB profiel een film clipje die zij opnam aan de voordeur van het gebouw waar hun opnamestudio is gevestigd. Haar quote had het over “1 Miljoen” betogers die doorheen de straten van NYC liepen.
Een mens kan begrijpen dat een nieuwskanaal zich vergist op een paar 1000-den deelnemers, doch ja dan neen bewust één van de belangrijkste items simpel weglaten uit hun “coverage” strekt niet tot hun eer. Ik noem dit een filter plaatsen op de vrije media.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.